| Stefan927 a întrebat:

Ce fac, daca am ramas corigent la sport (am ramas pe vara)?

15 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Dai corijenta, normal. Nu scapi.

| oglindasultanului a răspuns:

Fa rost de scutire, eu asa am facut, mie mi-a pus macar nota de trecere.

| SingleForOne a răspuns:

Pentru orice corigența, trebuie să te duci să finalizezi după cum stabilesc profesorii respectivi. Ideal este să te pregătești mai bine fizic, și ar trebui să ți se spună ce antrenamente să faci în fiecare zi până la acea dată.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Come on man, tocmai la sport?

| 1234568807 a răspuns:

Corigent la sport? serios? Sau te referi ca ai ramas cu situatia neincheiata?

| user0010 a răspuns (pentru 1234568807):

N-am mai auzit pe nimeni până acum să rămână tocmai la sport corigent, oricât ar fi de slab pregătit.

| laviniaaaaaaaaa a răspuns (pentru user0010):

Nu e vorba doar daca esti slab pregatit. Am o prietena care a ramas corigenta la muzica pentru ca nu venea la ore si profa nu i-a putut pune nicio nota ca avea doar absente.

| 1234568807 a răspuns (pentru user0010):

Eu stiam ca nici nu e posibil sa ramai corigent la sport, doar sa ramai cu situatia neincheiata

| 1234568807 a răspuns (pentru user0010):

Oricum din cate am inteles astia vor sa scoata mediile semestriale si tezele, deci nu stiu cum o sa fie deacum incolo ca eu nu mai sunt la scoala

| gabriel2004o a răspuns:

Mersi și dai corijarea la sport

| user0010 a răspuns:

Chiar așa frate ))))))) să te lase tocmai la sport, sper că glumești.
Dar dacă totuși e adevărat, sper să fii pregătit, o să te pună să alergi ture întregi de teren.

| colosseum1337 a răspuns:

Dai corigenta happy

| Justme12344321 a răspuns:

Vei da corijenta…

| TavaSparta a răspuns:

Nu stiu cumatru alb