| Florinna a întrebat:

Ce inseamna daca te visezi imbracata in mireasa cu voal rosu?

Răspuns Câştigător
assiris
| assiris a răspuns:

E frumos cind visezi in culori. Poate fi un titlu de roman sau telenovela. Cine se incumeta? "Mireasa era in rosu..."

14 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Ca ai sa patesti o rusine...

regis
| regis a răspuns:

Inseamna ca ai avut un vis interesant. Punct.

| nicky a răspuns:

Eu nu mai cred in vise. Nu te mai gandi la semnificatia lor, probabil vei fi o mireasa fericita.

| sergiu25bc a răspuns:

Am gasit ceva sper sa nu fie cum spune aici, dar tu mai tarziu o sa vezi daca e cum spune.
mireasa, mire, domnisoare de onoare: daca te visezi mireasa, mire sau domnisoara de onoare vei avea parte de dezamagiri;

| Sara2 a răspuns:

Stiam ca atunci cand te visezi imbracata in mireasa inseamna ca nu o sa te mariti niciodata... dar nu ma interpreta gresit...nu inseamna neaparat singuratate

| Sara2 a răspuns:

Am uitat sa precizez nu stiu cat de adevarat e asa am auzit

| amstaff a răspuns:

Te-ai uitat prea mult la telenovele...trebuie sa insemne ceva? e un vis.eu visez tot felul de ciudatenii uneori.care imi ataca familia. uneori le pot bate.alteori stau neputincios... daca toti ne-am lua dupa vise...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am avut un vis stupid...numai k eram alb cu roz...:-J si ginerele era tata laughing) deci eu zic sa nu ai incredere in vise!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca e de rau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna k te vei sparge la nunta...deci pana atunci nu fa prosti...laughing)doar cu gura pana la nunta...kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca esti pe stop

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cica inseamna moarte...eu asa am auzit... dar pentru mine sunt superstitii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te visezi mireasa cu voal rosu,,, este mai mult ca posibil sa te imbolnavesti...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

TodayHot