| Fizica a întrebat:

Ce inseamna pentru voi televizorul?

Răspuns Câştigător
| ThePoet a răspuns:

Intr-un cuvant ar insemna NIMIC. Sincer nu prea urmaresc nimic la televizor infara de cateva meciuri si o emisiune sau un film cand chiar am chef. Totul e pe internet, numa pe internet!

4 răspunsuri:
| biancaalexe a răspuns:

Televizorul pentru mine este un mod de a pierde timpul big grin.

| geany550 a răspuns:

O cutie cu oameni

| EuCeaANiumanui a răspuns:

Pt Mn inseamna o cutie la care ma pot uita cand ma plictisesc Funda te rog:*

| sandrin4sabin a răspuns:

Un obiect decorativ, sau care nu exista si nici nu e nevoie de el, Un obiect pentru persoanele in apropierea si dupa varsta a 2-a big grin