| pufina123 a întrebat:

Ce liceu/facultate ar trebui sa urmez pentru a deveni polititst care salveaza animalele? Ca si cea din poza:

https://www.google.ro/......ps?/search

1 răspuns:
| SaraYang18 a răspuns:

Sincera sa fiu nu cred ca in Romania exista meserie de genul acesta. Oricum am vazut si eu la Tv seriale sau orice ar fi ele pe National Geogaphic parca. Eu cred ca numa in SUA poti gasi meseria asta. In Romania nu exista sau ce putin n-am auzit sa fie"Politisti de animale" doar caini politist. Oricum iti ador ideea de a deveni asa ceva! Succes!