| Alllllexandra a întrebat:

Am parul cret, saten deschis. Daca ma duc la salon si ii spun sa ma faca asa:
https://www.google.ro/......ps?/search
o sa ma decoloreze mai intai? Sau cum se face ca sa iasa culoarea? Oare pot sa ma fac si singura?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti poti lua vopsea si te faci tu, gasesti multe firme care au vopsea in nuanta asta de la l'oreal, palette pana la gerocossen.
Poti incerca si sa te faci cu nuantator daca nu esti sigura ca o sa te prinda. Cei de la loncolor au nuanta V3 saten violin care iese un saten inchis care la soare devine mov.
http://www.1001cosmetice.ro/images/largeimages/1358440820.jpg

| Alllllexandra explică (pentru anonim_4396):

Am incercat deja cu nuantator, vreau ceva permanent care sa se vada calumea, nu doar la soare.m'as face eu dar mi; e frica sa nu ma fac naspa.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Alllllexandra):

Daca gasesti o vopsea spuma te poti face cu succes acasa, se aplica foarte usor si n-ai cum sa dai gres, doar sa gasesti nuanta potrivita. Ce e drept la salon au o paleta mai larga de nuante si ti le pot combina.