| anonimus_1950 a întrebat:

Ce materii se fac in clasa a 10 a la profil economic (servicii)?

Răspuns Câştigător
| laura93 a răspuns:

Depinde la ce liceu esti.Se fac materiile de baza cum ar fi:Romana, Matematica, Istorie, Geografie,Fizica, Chimie,Sport,Desen,Religie,Informatica,ETC... apoi materiile profilului:Contabilitate,Economie,S.C.P.S, educatie Anteprenoriala, etc...din cls a 11 o sa vi se scoata Fizica, Chimia, Desenul.si o sa va bage mai multe materii de profil. sper ca ti-am fost de folos:*

1 răspuns:
| camiix a răspuns:

Comunicare profesionala, protectia consumatorului si contabilitate`. adica na.eu astea le fac