| illydiamond a întrebat:

Ce materii se fac la profilul estetica si ingrijirea corpului omenesc?

3 răspunsuri:
| ParanoidKidu a răspuns:

Bună! Păi înveţi manichiura,coafura, frizerie, cu 3 ore de practică în fiecare săptămână, in rest se predau tunsorile si la barbati si la femei şi diferite lucruri ce ţin de cosmetică.Pa, pa.

| illydiamond explică:

Dar eu ma refer matematica, romana, chimie astea. cam cate ore se fac si ce se da la bac

| imtimi a răspuns (pentru illydiamond):

Bacul se dă din mate română și (logică, economie, geografie, psihologie) la alegere. Orele o să fie 3 ore de română, 3 ore de mate, 2 chimie, 2 fizică, engleză, franceză, desen, muzică, sport, etc. Cam atât. Nu e un profil greu.