| JustMe5930 a întrebat:

Ce materii se fac la profilul socio-uman? As vrea sa-mi dati daca se poate tot orarul(cel putin pentru clasa a 9-a), nu doar materiile de baza.Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| anasiatat a răspuns:

Pai eu in clasa a 9 a aveam asa:
luni: engleza, logica, franceza, desen, romana, romana
marti: TIC, engleza, matematica, geografie, istorie, franceza, fizica
miercuri: latina, logica, engleza, romana, romana
joi: religie, biologie, muzica, fizica, TIC
vineri: chimie, matematica, istorie, germana, sport, geografie

2 răspunsuri:
| Andreea6031 a răspuns:

Http://www.edu.ro/index.php/articles/6421

Aici gasesti tot ce vrei sa afli.

| InTheAir a răspuns:

Orarul difera in functie de liceu, nimeni nu-ti va putea spune exact cate ore vei avea din fiecare materie.