| nexa a întrebat:

Ce materii sunt pentru clasa a XI a? stiintele naturii mai exact...

6 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

Hmmm... din cate stiu eu multa chimie si biologie, matematica...cam astea sunt vazute cele mai importantehappy

| shhadow a răspuns:

Giografie, mate, romana si biologie.

| Bloo2 a răspuns:

Si eu sunt boobc la s-n. sport nu o sa avem worriedworriedworriedworried?

| 123321456654 a răspuns:

Limba romana-3
limba moderna1-2
limba moderna2-2
matematica-3
fizica-3
chimie-2
biologie-2
istorie-1
geografie-1
socio-umane-1
religie-1
tic-2
ed fizica-1
de info, muzica si desen scapi big grin

PS:si eu sunt anul asta boboaca la stiinte ale naturii big grin

| Daisy. a răspuns:

Pai...matematica

biologie

chimie

fizica

informatica

TIC

romana

logica

istorie

geografie

sport

religie

franceza

engleza

TLB(tehnici in laboratorul de biologie)

desen

muzica

nu stiu daca mi-a scapat vreuna :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Danny3lla tu ai spus ca de informatica scapi dar cei de la mate info in clasa 11 au 7 ore de info.In astea 7 ore intra 2 optional