| anonim_4396 a întrebat:

Ce ore se fac in clasa a 6-a si ce caiet imi trebuie pentru fiecare materie in parte?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ia-ti caiete de mate ( iti trebuie mate si fizica), vreo 10 caiete dictando pentru restul, unul de geografie, unul de biologie si unul de muzica.

| Kenya a răspuns:

1 algebra, 1 geometrie, 1 fizica, 1 chimie, 1 istorie, 1 biologie, 1 geografie, 1 germana sau franceza, 1 engleza, 1 tehnologie, 1 muzica, 1 religie

| Deeliiaaaa a răspuns:

Ce ore adica ce materiii? daca da, se fac aceleasi materii, numai ca o sa faci si fizica(la care iti trebuie caiet de matematica) in rest raman aceleasi materii.
Sper ca te am ajutat!