| Yukiee a întrebat:

Ce parere ai despre specializarea Afaceri internationale din cadrul FSEGA (Cluj)?

1 răspuns:
| Bogdana91 a răspuns:

Cunosc mai multi care au terminat la FSEGA. Nu neaparat la acest profil, insa din pacate nu-si gasesc de lucru. Sunt foarte multi absolventi si putine locuri de munca in aceste domenii. Totusi, nu spun ca nu e o specializare buna, pentru ca un loc de munca intr-o institutie europeana e ca o mana cereasca, insa uita-te si tu cine sunt europarlamentarii nostri...In tara asta totul se bazeaza pe pile(nu de alea pentru manichiura) si bani!

Întrebări recente