| aDEeLAa a întrebat:

Ce parere aveti de Facultatea de Litere? Dar cea de istorie?

Răspuns Câştigător
| Ibrahimovic a răspuns:

Placandu-mi foarte mult istoria, spun din start Facultatea de Istorie.
Totusi, nu ai foarte multe optiuni in vederea unei viitoare meserii daca faci aceasta facultate.

5 răspunsuri:
| Gumitzza5 a răspuns:

Facultatea de Litere este foarte folositoare in cazul in care vrei sa te faci profesoara de romana. Iar ce de istorie daca vrei sa devii arheolog ..Eu zic Fac. de Litere iti imbogateste cu mult vocabularul si cultura.

Răspuns utilizator avertizat
| Suleyman a răspuns:

Am o parere buna.

| Çõяÿηą a răspuns:

Mai repede Facultatea de Litere.

| IonescuAdriana78 a răspuns:

O parere bunicica.