| imposiblegirl a întrebat:

Ce parere aveti despre facultatea de balneofiziokinetoterapie? e de viitor?
Dar de cea de Asistente si Moase? E cineva pe acolo si imi poate da ceva informatii?

3 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Eu ti-as recomanda mai degraba ceva facultate de medicina, asta e mult mai de viitor si e o meserie extrem de frumoasa, plus ca ai multe ramuri pe care poti sa te axezi. Mai gandeste-tewinking

| imposiblegirl explică (pentru Artemisia):

Pai medicina a fost prima mea optiune, dar acum pe ultima suta de metri sunt cam descurajata pentru ca nu sunt atat de sigura pe materia la biologie..si ma gandeam sa ma reorientez.
Alta optiune ar fi si facultatea de chimie...cea de biologie nu ma atrage atat de mult.

| GabrielleGabi a răspuns:

Domeniul sanatate mereu va exista, deci e de viitor. In plus, continua sa se dezvolte din ce in ce mai mult, E interesant, afli multe despre corpul tau happy