| nowin a întrebat:

Ce parere aveti despre facultatea de psihologie?
se merita sa aleg aceasta facultate?
ce materii se fac?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deocamdata, pana vei invata cum se formeaza predicatul cu verbul "a merita", ia-ti gandul de a urma facultatea asta;
ni tu n-o meriti nici ea nu merita jignita avandu-te student...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma bucur sincer, pentru tine, ca ai inteles si acceptat mesajul din raspunsul meu anterior.
Faptul ca mi-ai raspuns, precum si ceea ce mi-ai scris, denota ca detii nu doar cel de-al 6-lea ci si cel de-al 7-lea simt (acesta din urma este o rara avis in general, iar pe TPU in special).
M-ai convins ca alegerea facuta ti se potriveste! Daca asta iti place, mergi pe acest drum!
Regret ca nu am stiinta despre detaliile pe care le doresti, ti le-as fi oferit cu draga inima; in lipsa altor surse de informare, incerca sa accesezi saitul institutului de invatamant superior unde preconizezi ca vei urma facultatea si solicita detalii printr-un e-mail adresat, de preferinta, asociatiei studentilor de acolo. Iti urez mult succes!