| AlexiaD a întrebat:

Ce parere aveti despre liceul Gheorghe Lazar?

3 răspunsuri:
| devilmilan a răspuns:

Liceul Gheorghe Lazar e si in Sibiu si in Timisoara, si in alte orase. Unde mai exact?

| AlexiaD explică (pentru devilmilan):

Da,ai dreptate, am uitat sa specific, scuze. Colegiul national Gheorghe Lazar din Bucurestihappy

| devilmilan a răspuns (pentru AlexiaD):

M-am uitat acum atent pe el, intrucat sunt ploiestean si nu stiam asa in mare parte de el, eu am terminat liceul dar ce pot sa spun, vad ca e un liceu foarte bun cu note de admitere foarte ridicate. Daca intri e numai bun, sper sa fie si aproape de tine. tongue