| vorto a întrebat:

Ce parere aveti despre liceul Iulia Hasdeu(Mate-Info)? Dar despre Spiru Haret(Mate-Info)? Am auzit ca la Spiru Haret este bagabondeala adica sunt numai din astia jmecheri cu bani...

2 răspunsuri:
| dikaaa a răspuns:

laughing Normal ca la Spiru Haret intri pe bani du-te la Iulia Hasdeu in nici un caz la Spiru Haret

| Mihaitza_8469 a răspuns:

Sa stii ca si eu trec acum a 9-a si am aceeasi problema..Am inteles ca la Spiru e mare porcarie..Eu voi trece Hasdeu mate-info.
Ps : esti baiat?