| Blacksaber a întrebat:

Ce parere aveti despre Tokio Hotel(eu sincer ii detest nu-mi plac) si The Beatles cat si Queen?

Răspuns Câştigător
| NegativeCreep a răspuns:

Tokio Hotel sunt legendele p*lii! happy
Sincer, mă uimeşte să văd câte fome diverse are prostia.

36 răspunsuri:
| tinaHd a răspuns:

Imi plac The Beatles si Queen da si tokio hotel

| sabin89 a răspuns:

Fiindca veni vorba, care credeti ca a fost "number one" in formatia Beatles, Lennon sau Mc Carthy?

| Blacksaber explică (pentru sabin89):

Daca vrei da-mi id-ul tau de mess ca sa vb pe mess ca nu am chef sa scriu pe TPU.

| Intruder19 a răspuns:

Cum poti sa compari The Beatles si Queen cu "parlitii" de la Tokio Hotel.Atat Beatles cat si Queen sunt niste legende care au lasat multe foarte multa cultura muzicala pe cand Tokio Hotel nu o sa mai auda nimeni de ei peste cativa ani.

| Blacksaber explică (pentru Intruder19):

Ahhhh...e vina mea dar nu ii compar Doamne fereste stiu ce realizari au avut legendarele formatii The Beatles si Queen am vurut sa vad cate injuraturi primesc Tokyo Bordel...
atata tot

| DarQueen a răspuns:

Categorie greșită, Beatles sunt clasici, Queen sunt legende happy
Tokio Hotel? Mă scuzi.

| Λndrei a răspuns:

Tokio Hotel sunt niste paraziti care au reusit sa intre in gazde precum prostii.Din cauza lor vezi in fiecare zi pe strada unu(a) cu para pe ochi dat(a) cu Capra si cicatrici la maini...cam pe unde-s venele.
Si nu spun lucrurile astea pentru ca s-a facut misto de trupa asta pe la emisiuni de divertisment in care erau "gazdele" ca si subiect principal ci pentru ca stiu exemple in realitate.
Cat despre Beatles si Queen n-am cuvinte.Te-as insulta ca i-ai adaugat in aceiasi oala cu aia da hai sa treaca de la mine laughing

| Blacksaber explică (pentru Λndrei):

Imi plac The Beatles si Queen dar am pus intrebarea ca sa vad cate injuraturi primesc Tokio Hotel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie îmi place Queen da ' mai mult Tokio Hotel si chiar nu mă interesează ce cred alții ei sunt niște legende genius

| TheAvenger a răspuns:

Cum căcat*l meu poți să pui rapandulele alea de Tokio Hotel lângă niște legende ca The Beatles și Queen? bă. înnebunește lumea pe zi ce trece. faceți ceva.straight face

| FloRyX002 a răspuns:

Ia ducetiva la culcare The Beatles sunt niste vechituri cine mai asculta prostii tokio hotel sunt cei mai tari si sa va ducti dracu de prosti

| MisakoYui a răspuns:

Fiecare cu gusturile lui happy nu suntem toti la fel happy dar ce ai in potriva cuiva daca asculta formatia asta? ok emo is emo le place lor sa fie asa thinking dar ii treaba lor (; nu este bine sa criticam asfel thinking fiecare face ce vrea cu viata lui si asculta muzica care ii place lui kiss scuze daca te deranjeaza parerea meawinking dar fiecare are dreptu la parerea lui >big grin

| Blacksaber explică (pentru MisakoYui):

Nu ma deranjeaza chiar deloc...

| ryukameow a răspuns:

Felicitari, esti roman get-beget! :*

| BootsToAsses a răspuns:

Nu ma considerati gresit, mie imi place Tokyo Hotel, poate ca nu sunt ele cele mai mari legende dar nu poti nega ca acestia canta bine. mie nu mi-a placut nici o data the beatles. dar fiecare cu gusturile nu trebuie sa judecati oameni pentru acestea

| Pitiicaa a răspuns:

Uite parerea mea...Tokio Hotel sunt legende.si ceilalti nu ma intereseaza.Asa ca du-te te rog frumos la jocuri cu barbie. fara suparare.

| Blacksaber explică (pentru Pitiicaa):

Pupa-ma in cur...***...

| Pitiicaa a răspuns (pentru Pitiicaa):

AndaPanait sunt de acord cu tine. Tokio Hotel cei mai tari de altceva vorba ta nu ma intereseaza. Si tu AndreiPeTpu nu sti ce vorbesti.

| ShøØtYøu a răspuns (pentru NegativeCreep):

Nu trebuie sa spui asta happy okay? tokio hotel sunt niste legende ale rock-uluiwinking

| Blacksaber explică (pentru ShøØtYøu):

LEGENDElaughing)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))rolling on the floor))))))))))))))Bai legende inseamna care au facut ceva o lasat o mostenire o fost un model si multe formatii i-au urmat de exemplu Ramones, Sex Pistols The Clash The Beatles Led Zeppelin etc...sunt legende adevarate nu toti cacati cormerciali

| ShøØtYøu a răspuns (pentru Pitiicaa):

happy Draguta replica, rock-ul nu este pentru niste copilasi care abia au invatat sa vorbeascahappy

| ShøØtYøu a răspuns (pentru Blacksaber):

Macar tokio hotel nu mai are putin si canta de pe patul de spital sau din mormant, la fel cun alte trupe mai au putin si o fac de batrane ce sunt!happy:*
ai ascultat vreo melodie de a lor mai rock gen scream sau noise ca sa zici ca nu sunt rockeri adevarati si alte chestii urate despre ei?

| Blacksaber explică (pentru ShøØtYøu):

Da macar aia o facut muzica adevarata si o sa ramana in istorie si in memoria tuturor fanilorwinking nu sunt niste distrusi care nu stiu sa cante ca tokio bordel

| ShøØtYøu a răspuns (pentru Blacksaber):

happy Stiu sa cante dar se pare ca rock-ul nu este pentru copii ca tinewinking

| Blacksaber explică (pentru ShøØtYøu):

Da se vede ca esti o fata proasta care crede ca ca e cool sa fii asa avand in vedere ca eu stiu de 1000 de ori mai bine ca tine ce ascult te-as sfatui sa taci si sa te duci sa asculti tokio bordel

| FloRyX002 a răspuns (pentru Blacksaber):

Bai nu mai fa tu prost pe toata lumea ca se vede ca tu esti acela

| FloRyX002 a răspuns (pentru Blacksaber):

Bai ai tupeu ia dati una singur sa vezi ca-ti priieste poate scapi de prostiile ale din cap si mai lasa ma cu mosii de queen si cu handicapatii de The Beatles
is niste vechiturii repet

| Blacksaber explică (pentru FloRyX002):

nu ai mai mult de 10 nu? ..se vede ca esti cam proasta nu stiam ca si mata e asa..aseara cand am fost la ea ma satisfacut da acum nu ma asteptam sa aiba un copil asa prost.

| FloRyX002 a răspuns (pentru Blacksaber):

Bai sunt mult mai mare ca sa stii
si gandesc mai mult fata de tine
of! ce sa le fac plozilor astia fara creier?

| CannbalCorpse a răspuns (pentru Pitiicaa):

Esti varza! cine te crezi tu sa compari trupe legendare precum Queen si The Beatles cu niste cacati in plaoie,.

| NegativeCreep a răspuns (pentru ShøØtYøu):

De parcă ai ştii tu ceva despre rock. -.-"

| ShøØtYøu a răspuns (pentru NegativeCreep):

Cu siguranta stiu mai multe decat tine)

| Iuliana_Andra_1997 a răspuns (pentru ShøØtYøu):

Ai uitat de Humanoid...

| NegativeCreep a răspuns (pentru Pitiicaa):

Tokio Hotel sunt legendele p*lii! happy
Sincer, mă uimeşte să văd câte fome diverse are prostia.

| Cris13g a răspuns:

Ok inteleg ca ai ceva cu Tokio Hotel, dar cu The Beatles si Queen ce ai? Mi se pare o procarie sa iei trei trupe total diferite, din trei periaode diferite si sa le bagi in aceeasi oala. Plus The Beatles si Queen nu au fost "legende" ale muzicii in timp ce inca practicau asta au devenit intre timp.Si legat de Tokio Hotel nu cred ca a afirmat cineva din anturajul lor vreodata ca ei ar canta rock pur.Si "parazitii" cu par pe ochi si piercing in diferite zone ale corpului au aparut cu mult inainte de ei, asa ca haideti sa nu ne luam de ceva sau cineva, implicand alete lucruri care nu au nicio legatura, asa aiurea.

| КristinaHoffman a răspuns:

Hmm...Tokio Hotel e trupa destul de normala)))da si normal vatzi deprins cu faptul ca Bill inainte se machia, insa acum nici un pic de machiaj pe piele nu are)))cu fiecare an un stil nou.
noul look din 2012 e destul de normal)))Bill nu se machiaza si acum seamana a barbat))pentru ca inainte ii spuneau gay, dar de fapt nu e corect)))nu sunt gay
stilul lor e neobisnuit)))
daca sa vorbim de trupa Cinema Bizzare...aceea chiar nu-mi place...sincer nici n-am idee sunt numai baieti acolo sau si fete)))dar ma rog))in nici intr-un caz nu spun ca nu sunt buni))la fel au si ei milioane de fani cum si tokio hotel)))
e parea mea)))

| Blacksaber explică (pentru КristinaHoffman):

Esti prosta))) Tokio Hotel is niste labari prosti si bill e din ce in ce mai prost cu fiecare an stiam asta dragawinkingdar ca sa stii Queen si The Beatles sunt geniali iar Tokio Bordel niste pupincuristihappy