| xalty21 a întrebat:

Ce pareri aveti despre liceul Ion Barbu? As vrea sa intru acolo pe profilul stiinte ale naturii sau stiinte sociale dar nu stiu cum sunt profesorii si colectivul

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pentru ca sa-i ajuti pe cei ce vor sa-ti raspunda puteai sa precizezi si despre care liceu este vorba! Este unul in Bucuresti si altul in Pitesti.

| xalty21 explică (pentru Salontanul):

Scuze.N am stiut ca mai e unul si in Pitesti.Eu vorbesc despre cel din Bucuresti.

| eusuntandy1 a răspuns:

Salut, ai intrat?
Am fost pus pe stiinte sociale intensiv engleza=] Poate ne vedem

| Sumatra a răspuns (pentru eusuntandy1):

Buna, cum sunt profesorii acolo?