| anonim_4396 a întrebat:

Ce pica la bac romana 2018 la subiectul al 3 lea? Profilul real tehnologic. Astept pareri.

4 răspunsuri:
| FaraNume1245 a răspuns:

Eu sunt cel care face subiectele pentru BAC. Sigur o să vă dau caracterizarea personajului Alfred Kalb din "Lichidați Parisul" de Sven Hassel.

| Buzi213 a răspuns (pentru FaraNume1245):

Hai hai, lasa glumele

| FaraNume1245 a răspuns (pentru Buzi213):

Pune o intrebare serioasa si o sa primesti un raspuns serios.

| FaraNume1245 a răspuns:

Eu sunt cel care face subiectele pentru BAC. Sigur o să vă dau caracterizarea personajului Alfred Kalb din "Gestapo" de Sven Hassel.