| Marian1111 a întrebat:

Ce presupune mai exact informatica de gestiune? Este grea?

Răspuns Câştigător
| Biencuta_Bianca_1999 a răspuns:

Mie nu mi se pare grea.
http://www.vreaunota10.ro/grile-rezolvate/Informatica-de-gestiune-SGBD-459 Ai un test poate te ajuta cu ceva

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Baze de date in general

| Danzell a răspuns:

Se refera la softuri de gestiune contabila.

| Marian1111 explică (pentru Danzell):

Si ce presupune mai concret? As vrea sa urmez contabilitate si informatica de gestiune si as vrea sa stiu ce se preda si in ce consta asta!

| Danzell a răspuns (pentru Marian1111):

Pai o sa inveti in primul rand contabilitate, si in al doilea rant sa lucrezi cu programe de contabilitate gen saga, ciel, probabil si ceva programare specifica