| Neymar2 a întrebat:

Ce profil sa aleg dintre stinte sociale / stintele naturii, vreau sa mentionez ca nu ma pricep foarte bine la matematica, fizica insa ma intereseaza ce facultati poti urma dupa terminarea fiecarui liceu!

2 răspunsuri:
| Eღilia62 a răspuns:

Stiinte ale naturii ar fi cel mai potrivit profil,aici faci multa fizica si mate,fiind un profil ce se ocupa cu stiintele exacte:mate, chimie, fizica si biologie.La stiinte sociale faci mai mult geografie,istorie,limbi straine, latina, alte stiinte socio-umane.

| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Stiinte sociale!