| adryanoo a întrebat:

Ce Profiluri sunt la liceul HCC ( Horia Closca si Crisan ) din Alba Iulia

Răspuns Câştigător
| AxXeL1124 a răspuns:

Salut din cate stiu acestea sunt profilurile :mate info, stiinte sociale, stiinte ale naturi si filologie.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Matematica-Informatica; Științe ale naturii; Filologie; Economic; happy

| TinyPearl a răspuns (pentru anonim_4396):

Profilul economic nu exista in HCC. Pentru asta exista Liceul economic din Albawinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru TinyPearl):

M-am uitat în rezultatele de admitere și am găsit și profilul economic. happy

| AxXeL1124 a răspuns:

Salut din cate stiu eu sunt urmatoarele profile:mate info, stiinte ale naturi, stiinte sociala si filologie.