| Narsha a întrebat:

Ce punctaj trebuie sa ai la etapa judeteana la olimpiada de limba romana ca sa ajungi la etapa nationala?

4 răspunsuri:
| Soowhaat01 a răspuns:

Stiu ca trebuie sa ai in jur de 110.

| mara67 a răspuns:

De obicei este primul din judet...

| Dani_Zamfir_1983 a răspuns:

De obicei peste 100-110 dar daca cel mai mare punctaj este spre exemplu 97 puncte atunci se dicuta cine ar fi primul ca de mai sunt unii profesori care spun ca ala a facut mai bine ca altul.

| marthasss a răspuns:

Hmmmm.pai depinde de cat iei. adica trebuie sa fie cel mai mare di judet. deobicem este maxim adica 120. depinde si de subiecte. fundita?