| iuuliia a întrebat:

Ce puteti sa-mi spuneti despre examenul Cambridge? Se poate da in orice an(clasa) sau intr-un an anume? Si cum se procedeaza?

3 răspunsuri:
| MissCarterM a răspuns:

Buna. Trebuie sa mergi la institutul Cambridge (Bucuresti). Acolo ti se vor oferi detalii. Se da de 2 ori pe ani: anul trecut a fost in mai si in decembrie.

| MissCarterM a răspuns:

An*

| IoanaLazar a răspuns:

Cambridge-ul sa da in fiecare an. Eu cel putin l-am dat cand eram clasa a 11-a. Nu cred ca conteaza asta totusi. Il dai cand esti tu pregatit.