| anonim_4396 a întrebat:

Ce rechizite imi trebuie pentru profil de mate-info intensiv info...ast raspbig grin

4 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Caiete studentesti, ...trusa geometrica, ...creioane cu mina, pixuri, ...cam astea,...

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Pai nu ii nimic special...adica rechizitele obisnuite...si nu mai imi amintesc sigur ce materii noi am facut in clasa a 9-a(banuiesc ca a 9-a treci)...Pentru informatica iti trebuie un caiet studentesc de matematica...probabil o sa ai 2 ore de laborator si 4 ore de teorie.Eu asa am avut parca. Aaaaa da si o sa faci Logica mi se pare(un caiet de matematica)...in rest rechizitele obisnuite.Eu pentru materiile mai importante imi luam caiete studentesti si pentru celelalte(franceza, istorie, etc) imi luam caiete mici.Succes la liceubig grin

| danutza a răspuns:

Asteapta sa vezi ce iti recomanda profesori eu am dat-o in bara acum catziva ani si cand incolo la ce pretentii aveau a trebuit sa imi inoiesc toate rechizitele happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Normale caiete poate ceva liniare, echere, pix(stilou), creion, radiera chestii d'astea
dupa aia vin profesorii cu prtentii daca auhappy