| Alinaalian1234 a întrebat:

Tocmai am trecut a 9a si sunt la profil de mate - info ce rechizite ar trebuie sa imi iau?
FUNDA

6 răspunsuri:
| ioanaioana a răspuns:

Pai ca de obicei, dar sa fie caiete mari, si sa nu-ti iei lucruri de desen ca n-o sa mai faci desen la mate-info BAFTAwinking

| Aly28 a răspuns:

Bunahappy
Pai caiete A4, de mate ai nevoie pentru mate,fizica,chimie,informatica
dictando-romana,biologie,istorie,geografie,lb straina etc
penar-pix,creion mecanic,guma,ascutitoare,stilou, pasta corectoare, o trusa de geometrie
ghiozdan.

| IoanaOana a răspuns:

In special nu prea iti trebuie cine stie ce doar foarte multe caiete de matematica, trusa de geometrie si mai nimic in plus fata de alti ani.

| Gabriel1 a răspuns:

Bun,ca sa nu pari nesuferit ai pus intrebarea cu rechizitele, toata faza era ca sa ne spui noua ca ai intrat la mate-info.happy

| Alinaalian1234 explică:

GABRILE1 cred ca atunci cand ai intrat la liceu ai suferit o trauma ca nu ai intrat la mate - info si acum ai frustrari laughing))
macar ma amuza prostia umanalaughing))

| PussInBoots a răspuns:

La fel ca si pana acum, dar sa inlocuiesti caietele mici cu unele a4. Daca e nevoie de ceva special la o materie o sa-ti sp profii.