| QuestionNr1 a întrebat:

Ce sa fac cand ma plictisesc in clasa, la ore? Sunt ore in care facem recapitulare si stiu bine si ma plictisesc. Cea mai buna intrebare ia FUNDA! Mersi!

Răspuns Câştigător
| eusunteusituestitu20 a răspuns:

Deseneaza puppy dog eyes. Stai pe telefon.thinking Vorbeste cu un coleg/colega.

2 răspunsuri:
| Niiiicu a răspuns:

Desi chiar daca stii este mai bine sa fii atent/a poti citi ceva, intri pe facebook., desenezihappy

| Xavi0699 a răspuns:

Daca nu te joci sau desenezi, faci temele la alta materie, sau inveti la alta materie ori spui bancuri cu colegu happy