| alexandrumojang a întrebat:

Ce se intampla daca am gresit cererea de inscriere la liceu? Raman pe langa?

4 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Mergi la secretariatul scolii respective, spune problema ta acolo si intreaba cum se poate remedia greseala.

| 1234568807 a răspuns:

Da, o sa ramai doar cu 8 clase si vei fi angajat doar la salubritate, glumesc, nu ai cum sa ramai pe langa, dar nu inteleg cum ai gresit, ai scris licee de care nu ai medie sau cum?

| alexandrumojang explică (pentru 1234568807):

Nu,eu am intrat la liceu pe care mi l am dorit! Astazi am fost sa ma inscriu la el si acolo ne-a dat o cerere sa o completam dar in loc de stiinte ale naturii mama mea a scris stiinte sociale!

| Yuoia a răspuns (pentru alexandrumojang):

Ramai la stiinte sociale daca exista sectia. Dar sa mearga mama cat mai repede sa incerce sa corecteze.