| AlcolicSmile123 a întrebat:

Ce se intampla daca un prieten ramane corigent la o materie? Si are 5 pe primul semestru si 4 pe al doilea. Repeta materia in vara?

Răspuns Câştigător
| Florincrap a răspuns:

Nu,nu se duce. De altfel, anul scolar se termina vara si incepe toamna.

11 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Da, exact asta trebuie sa faca, in asa fel incat la corijenta sa ia cel putin 5.

| dienuta1990 a răspuns:

Repeta materia in vara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma? tu esti din Galati esti a 5-a si pe corigentu tau il cheama popa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mmai zambete alcoolic da tu cu ci medie treci clasa ma? sa stii ca cine sta mult intr-o clasa are avantaj.o invata foarte ghine.

| AlcolicSmile123 explică (pentru anonim_4396):

Numele l-am ales cand eram mic (nu aveam minte)
Avantaju'...da, ai dreptate

| Tau_Rebelul_1990 a răspuns:

Ce sa se intample...ramane corigent si o da in toamna ..problema este ca trebuie sa ia 5 sau peste 5 ca sa treaca.

| AlcolicSmile123 explică (pentru Tau_Rebelul_1990):

Dar nu se duce vara la scoala (iunie, iulie, august), nu?

| Florincrap a răspuns (pentru AlcolicSmile123):

Nu,nu se duce. De altfel, anul scolar se termina vara si incepe toamna.

| Jokerh6662 a răspuns:

Va da un test! ca sa poata sa treaca daca nu va ramane

| alexandruromania23 a răspuns:

Da trebuie doar daca profesorul nu ii mareste media

| Hacksore a răspuns:

Nu repeta materia in vara.
O sa dea un test in vara.