| schlau a întrebat:

Ce se preda la profilul socio-uman? dar la filologie?

Răspuns Câştigător
| Girl1234566547 a răspuns:

La filologie am fost euhappy...este mai usor acolohappy pai romana in primul rand, istorie, lb franceza, lb engleza,(astea's mai importante)din cls a 10 a eu nu am mai facut mate, fizica, sau biologiebig grin iti baga doar stiintehappylatina o sa mai faci,(la care o sa dai teza) muzica, religie, optionale(integrare in ue, hazarde) deci nu-i greu, fata de profil real...big grin iti urez multa bafta!:*

1 răspuns:
| BubbleA a răspuns:

La filologie pe a IX a vei face:Romana, Matematica, Franceza, Engleza, T. I. C, Istorie, Logica, Latina, Biologie, Geografie, Fizica, Chimie, Religie, Desen, Muzica, Sport.