| Didutza30 a întrebat:

Ce studi trebuie sa urmezi pentru a deveni psiholog?

Răspuns Câştigător
| ERIS a răspuns:

Trebuie sa termini liceul apoi te inscri la facultatea de psihologie si dupa ce ai absolvit-o devii psiholog!
Bafta!
Verisoara-mea a absolvit facultatea de psihologie si a facut exact cum ti-am spus eu!

5 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Dupa terminarea liceului te inscrii la facultatea de psihologie.La absolvire devii psiholog.Ai grija sa scrii corect.

| TheStory a răspuns:

Liceul,de preferat profil uman si apoi facultatea de pshihologie.

Răspuns utilizator avertizat
| Didutza30 explică:

Multumesc tuturor! happy

| DianaKhushi a răspuns:

Liceul,de preferat profil uman si apoi facultatea de pshihologie!