| rapgirl123 a întrebat:

Ce subiecte se vor da la testarile initiale la clasa a 8a, la religie si istorie?

Răspuns Câştigător
| DouaPuncteIcsulette a răspuns:

Buna...eu astazi le-am dat. La religie am avut cateva intrebari din parabolele de anul trecut [ erau date nste citate iar noi trebuia sa alegem titlul parabolei corespunzatoare ], am avut si fericirile [ 3 din ele, fara invataturi], o compunere despre Sfanta Liturghie si in rest nimic important...depinde de prof happy Iar la istorie am avut vreo 7-8 exercitii, fiecare exercitiu avand cate un text suport. Iar din acele texte aveam structurate cateva intrebari. A fost usor happy Succes!

1 răspuns:
| Girldxx a răspuns:

Nu stie nimeni, doar profii happy