| FocusMood a întrebat:

Ce trebuie sa fac pentru a ma transfera de la o specializare la alta la aceeasi facultate? Sunt la geografie, anul 1

4 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Faci o cerere la decanat. Daca sunt locuri libere ti se aproba.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Unde eşti la "Geografie"?
În SUA, în Cluj, sau unde? rolling on the floor
Ori trebuie să GHICIM? laughing

Parcă sunteţi la grădiniţă, nu la facultate! sad

Întrebi la Secretariatul facultăţii, cauţi pe net "Regulamentul studenţilor" şi condiţiile de transfer...
Îl întrebi pe "unchiul Google" rolling on the floor

Toate cele bune!

| Veva a răspuns:

Din cate stiu trebuie sa depui o cerere de transfer si sa dai niste diferente la materii, iar daca ai restante nu te poti transfera.Cel mai bine te duci si te interesezi la secretariat ei stiu ce ai de facut happy sper ca te-am ajutat

| FocusMood explică (pentru Veva):

Eu debia am intrat la facultate. nu am pus la alta specializare pentru ca miera ca nu intru si ma gandesc ca acum in a doua sesiune din sep sa ma duc sa vad