| stelear a întrebat:

Cei care dau bacul la romana anul asta, aveti pareri ce s-ar da la subiectul 3? Unii zic ca, Caragiale ca este anul lui, altii Bacovia! Sa pice 'Luceafarul' ar fi cel mai bine cel putin pentru mine.

Răspuns Câştigător
| stefaniadorianac a răspuns:

Nu era necesar sa te corectezibig grin.Ai scris bine "ar fi". Tocmai pentru ca e anul lui Caragiale si toti se asteapta sa fie comedia, probabil nu va fi.

Si eu ma rog sa dea Luceafarul.Nici nu s-ar putea mai bine.Alta poezie nu-mi doresc.

Cat despre romane, as prefera Ultima noapte sau Enigma Otiliei.

Oricum nu decidem noi.Sa speram ca avem noroc si orice s-ar da vom sti sa scriem minim 2 pagini.

| stelear explică (pentru stefaniadorianac):

S-a dat Eminescu! :X Ai stiut?

2 răspunsuri:
| stelear explică:

Fii'