| aramitzz a întrebat:

Cele mai usore metode de invatat pentru bac? (pe ultima suta de metri)hee hee

Răspuns Câştigător
| VanessaTya a răspuns:

Asta caut si euwinking depinde acum la ce profil esti, daca dai bac la matematica, ocupa-te numai de ea cel mai mult, eu asta fac, nu mi-e frica la romana, doar la matematica si putin la biologie.
Oricum ar trebui sa ai habar cate ceva din fiecare, altfel intr-un timp atat de scurt nu prea vei avea sanse sa acumulezi toata materia.

Sper sa ne dea ceva usor!
BAFTA! :*

2 răspunsuri:
| Maria9mariuca a răspuns:

Incearca sa citesti fiecare lectie de doua ori. poate reusesti.

| sasha131 a răspuns:

Am vazut ca ti-a raspuns deja cineva pt.partea cu matematica. Daca esti la uman cel mai bine e sa citesti de cateva ori sau chiar sa inveti o particica din materie iar apoi sa faci eseuri..muuulte eseuri ( la romana si istorie), iar la geografie/economie/psihologie etc.multe teste si exercitii. Si don`t worry ca nu esti singurul care a ramas pe ultima suta de metri...