| anonim_4396 a întrebat:

Cine dintre voi a participat la olimpiada de limba franceza(la gimnaziu)? Daca da, ce rezultate ati obtinut?

5 răspunsuri:
| Lost Angel a răspuns:

Euhappy...la clasa a7a intensiv si am obtinut 83. 5 p si locul 2 pe sectorhappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Puteti sa-mi spuneti si mie care este nota minima de calificare pentru etapa pe Bucuresti a olimpiadei de franceza?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu sunt clasa a VII-a, nu la intensiv, am doar 2 ore pe saptamana si am luat locul 1 pe sector cu 9. 67.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu.pe judets. happy
dar inca nu ne a adus profa rezulatele rolling on the floor.

| elly_5249 a răspuns:

Eu nu am participat la olimpiada.am participat la un congurs cangurul parcalaughing si am luat locul 5 pe scoala cu 152. 00 parcalaughing nu mai tin minte:d maxumul era 200 angry