| AlexTroll a întrebat:

Cine imi da un link unde pot vedea toate liceele din judetul neamt?

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Uita-te pe site-ul oficial al Inspectoratului Scolar Judetean Neamt, la Reteaua scolara. Numai bine!

| DubstepQueen a răspuns (pentru DubstepQueen):

Eh scuze eu ti-am dat link din neamt...de ala de care vrei u nu am gasittongue

| AlexTroll explică:

Sa se dea si cele mai mici medii cu toate profilele cum se da carticica aia la finalul clasei a8a

| LupulDeCaraibe a răspuns:

Http://www.paginiaurii.ro/cauta/NEAM%C5%A2/Licee+%C5%9Fi+colegii.html Uita-te aici daca dai in dreapta la detalii iti da cateva informatii despre acel liceu (colegiu) bafta!

| CBogdan99 a răspuns:

Http://admitere.edu.ro/2011/rapoarte/NT/lic/index.html. Uite-te aici, gasesti mai multe detalii si poti lua legatura cu ei printr-un telefon. Bafta!