| xAndruWhiteX a întrebat:

Cine imi poate spune cum sunt profesorii din Balasa doamna din Targoviste? Ce ne pune sa facem pentru a intra la liceu pe profilul arte si trebuie sa facem un an pregatire inainte?

2 răspunsuri:
| Liiidiaaa a răspuns:

Profesorii sunt de treaba foarte glumeti deci cu profesorii nu ai cum sa nu te intelegi
http://www.liceuldeartebalasadoamna.ro/profiluri/arte.html
Iar asta e site-ul liceului te uiti la subiecte si vezi si tu

| xAndruWhiteX explică (pentru Liiidiaaa):

Mi-as fii dorit sa imi spui tu ce ai facut de ai intrat dar merge si asawinking