| Xdeko a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu subiectele de la admitere de la UMF Iasi, mai exact la asistent medicina generalista, nu conteaza anul, dar vreau sa stiu ce contine acest examen. happy

3 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

Am de la medicina generala de anul trecut. Intrebarile sunt cam la fel la asistenta, numai ca sunt mai putine.

| cinevadeundeva a răspuns (pentru Nicoleta):

Bună! Mi le poţi trimite te rog frumos şi mie? Vreau să dau anul acesta le medicină, sunt la profil mate-info, dar m-am apucat acum de pregătire la biologie... sper să mă descurc şi să intru. Cum a fost admiterea?

| Nicoleta a răspuns (pentru cinevadeundeva):

Esti din Iasi? ..sau preferi sa ti le scanez cumva? ( lasa-mi mesaj pe privat)