| dasivasi a întrebat:

Cine se pregateste pentru un test de lectura la "Ultima noapte de dragoste, intaia noapte de razboi"? As vrea sa postam intrebari la care sa dam si raspuns. Eu am cateva pregatite. Si..si

1 răspuns:
| ElenaSt2011 a răspuns:

Daca imi scrii adresa ta de e-mail iti pot trimite (chiar maine daca este cazul) informatii cuprinzatoare pe aceasta tema.
Am terminat un liceu de filologie si am pastrat multe caiete si manuale din acea perioada.
Dar, avand in vedere ca intrebarea asta a fost postata in 2014, ma indoiesc ca mai ai nevoie de asa ceva.