| Adina18 a întrebat:

Cine stie bancuri frumoase?
Cele mai frumoase primesc funda!

Răspuns Câştigător
| danydany399 a răspuns:

Um sofer conducea pe o strada pana cand este oprit de un omulet rosu. Acesta ii cere ceva de mancare. Omul ii da apoi pleaca. In continuare este oprit de un omulet galben care ii cere apa. Omul ii da si lui apa apoi pleaca. Cand sa ajunga acasa este oprit de un omulet albastru:
-Tu ce mai vrei?
-Actele la control!

5 răspunsuri:
| diaac a răspuns:

Pe un vas de croaziera, un magician isi face numarul principal in spectacol, cand apare papagalul lui si caraie:
- Porumbelul e in maneca.

A doua seara, la fel. Public mare, numarul principal, papagalul zboara spre scena si ii divulga secretul:
- L-a ascuns in buzunar!

A treia seara, cand magicianul tocmai isi face numarul principal, vede papagalul dar inainte ca pasarea sa ii poata strica spectacolul, vasul se ciocneste de o stanca si se scufunda. Din fericire, magicianul gaseste o scandura de lemn de care se agata. Papagalul era pe cealalta parte a scandurii. Cei doi se privesc dusmanos in liniste timp de trei zile si trei nopti... Incruntaturi, tensiune, tot tacamul. Dupa cea de-a treia zi, papagalul croncane:
- Bine, ma dau batut! Ce-ai facut cu vasul?

| Didishorr a răspuns:

Buna.
Bula e cu familia la tara de Craciun. Intr-o zi, Bula trece pe langa niste oameni care ingropau mortul. Bula le spune:
-Buna ziua!
-Nu se zice asa, copile, se zice Dumnezeu sa-l odihneasca. Ii zice o femeie. Bula pleaca mai departe si da niste oameni care taiau porcul. Bula le zice:
-Dumnezeu sa-l odihnesca.
-Nu se zice asa, copile, zise unul dintre oameni, se zice "Sa-l mananci sanatos"
Pleaca Bula si de acolo si da de un om care isi facea nevoile. Bula spune:
-Sa-l mananci sanatos. Ha Ha Ha. Sper sa-ti placa. Pa.

| chuppabu a răspuns:

Draga mea sunt atatea siteuri in ziua de azi pline cu toate tipurile de glume chiar crezi ca funda aia care o oferi trezeste dorinta oamenilor? Mai maturizeaza'te si tu doamne iarta'ma.

| MonicaAlbu a răspuns:

Ascultă, domnule frizer, de ce se uită câinele dvs. aşa la mine?
Trebuie să vă spun că din când în când mai cade câte o bucăţică de ureche şi-i place grozav!