| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie cel mai bun rezumat,, La Medeleni" volumul 1? fundabig grin

1 răspuns:
| ClairDeLune a răspuns:

Stiu eu care e cel mai bun.citesti cartea si te chinui singurica sa-l faci.ma gandesc ca nu iti cer la scoala sa fii critic ci doar sa povestesti sumar actiunea.cu putina vointa, timp liber, optimism il dai gata intr-o saptamana.stiii,"La Medeleni"e cartea copilariei mele.deci nu am avut intentia sa fiu rea, dar citeste-o.poate o sa-ti placa. fara suparare. spor la treaba