Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2818486intrebari
Ultimele intrebari
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
18 Dec
SATI 271.537AFISARI
138.643VIZITE
123.470V. UNICI
20 Iunie 2009
georgiana_3132 intreaba:

Cine stie daca liceul economic Costin C. Kiritescu este bun? Astept raspuns.Multumesc!

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • 23 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • 20 Iunie 2009 10:02
    inna a răspuns:
    Eu nu sunt in Kiritescu sunt in Vladimirescu, dar am fosti colegi pe acolo si mi-a zis si varamiu ca nu e cine stie ce. Daca vrei "sa faci carte" si ai o medie buna nu se merita sa intri la kiritescu.Este adevarat arata bine e renovat dispune de laboratoare, e curatel. A si am inteles ca se poarta uniforma.Au toti tricouri la fel.

• 4 Februarie 2011 15:11
    Cuuukii a răspuns:
    In Kiri' e fratele meu, iar eu sunt in Kretzu'. Kretzulescu e mai bun decat Kiritescu.
  • 25 Mai 2010 18:28
    ralll a răspuns:
    Vreau si eu in kiritescu si as vrea sa stiu cam ce predomina ca majoritate. adica daca sunt multi cocalari sau dk sunt rockeribig grin
  • 16 Iunie 2010 21:50
    ralll a răspuns:
    Unde pot gasi si eu o poza cu liceul ca nu am gasit pe nicaieri
  • 22 Iunie 2009 15:49
    Raspuns anonim:
    E super bun liceu acum termin eu si sunt super profesori cu cateva exceptii
  • 22 Iunie 2009 17:38
    Raspuns anonim:
    Eu am invatat in kiritescu sunt a 12-a mai concret maine dau bacu si iti pot spune ca e un liceu bun si daca vrei sa faci carte faci, sunt profesori capabili. daca vrei sa fii tocilara 4 ani poti si daca vrei sa-ti traiesti viata de liceu de asemenea poti.asta nu inseamna sa nu vii la scoala dar nu te strofoci prea tare
  • 2 Septembrie 2009 10:50
    Raspuns anonim:
    Eu invat in acest liceu si e bun sa stii.
  • 18 Decembrie 2009 01:10
    Raspuns anonim:
    Buna vreau urgent sa vb cu cineva care invata la liceul economic Costin C. Kiritescu. am o intrebare de pus.cine poate sa-mi spuna cum se numesc profesorii de economie?
  • 18 Decembrie 2009 01:17
    Raspuns anonim:
    Buna... daca e cineva care a terminat recent la acest liceau va rog sa-mi dati un mail pe theodora2309@yahoo.com. Vreau doar sa intreb ceva. E urgent!
  • 12 Mai 2010 17:37
    Raspuns anonim:
    Buna...as vrea sa stiu cum este liceul kiriteescu deoarece acum st a 8-a si as vrea sa intru la acest liceu.astept raspuns.multumesc
  • 2 Iunie 2010 10:53
    Raspuns anonim:
    Eu am terminat anul trecut in kiritescu si pot spune ca a fost ssuuuper... ti-l recomand cu cea mai mare placerehappy...multa bafta!
  • 11 Iunie 2010 19:47
    Raspuns anonim:
    Scrieti si voi mai multe amanunte despre kiritescu. nu doar ca e bun sau ca e " super ".
  • 21 Iunie 2010 15:25
    Raspuns anonim:
    Daca vreti informatii despre liceul kiritescu dati mi add bebelusha_crazy_dulse
  • 29 August 2010 23:32
    Raspuns anonim:
    Si eu am intrat acum in liceul acesta si am auzit ca este ff bine si foarte bun liceul
  • 12 Septembrie 2010 11:07
    Raspuns anonim:
    Este bun.eu sunt in acest lik. e ok.
  • 12 Septembrie 2010 11:10
    Raspuns anonim:
    Mahh sunt cativa profi mai rai, dar restul sunt mai de trb.acum daca vrei sa inveti e ok poti daca nu, nu.
    e alegerea ta!:d
  • 4 Octombrie 2010 09:25
    Raspuns anonim:
    Eu nu sunt in c kiritescu dar varu mea este si spune ca este deosebit de bun acolo mai voi duce si eu
  • 5 Octombrie 2010 11:56
    Raspuns anonim:
    Cu ce media se intra in kiritescu?
  • 15 Noiembrie 2010 16:55
    Raspuns anonim:
    7 96
  • 2 Februarie 2011 16:52
    Raspuns anonim:
    Eu am terminat acum ceva mult timp, si referitor la ce ti zis tipa de la vladimirescu, pot sa spun ca iti ofera un grad de cultura mult mai ridicat fata de celelate licee teoretice (mai ales decat vladimirescu), plus ca dupa ce termini ai mai multe obtiuni, eu de exemplu am continuat la constructii (inginer), dar si acum ma folosesc de cunostintele din liceu (contabiliate, marketing), si nu stiu ce procent continua mai departe de la vladimirescu fata de kiritescu, aici ma refer la facultatile serioase de la stat
  • 24 Ianuarie 2012 13:24
    inimadecaramel a răspuns:
    Da este bun
  • 11 Mai 2011 14:59
    zozo_4711 a răspuns:
    Cine este din acest liceu v-as ruga si eu sa imi spuneti cand aveti ziua portilor deschise. Va multumesc.
  • 1 Iunie 2012 22:54
    Este super tare aici la liceu. eu tocmai termin a5a. astazi eu si colegii mei am facut un ditamai protestu si n-am patit nimic.rolling on the floor
    a da. se invata bine. am facut protestul ala ca sa ne mai distram si noi!