| crina12 a întrebat:

Cine stie rezultatele de la olimpiada de lb.romana faza judeteana bacau 2011 si mi le poate da si mie...

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| NoMusicNoLife a răspuns:

Uita-te aici http://www.olimpiade.ro/informatii.php?etapa=2&materie=1&editie=10

trebuie sa apara si orasul tau la un moment dat... cred :-?

Da oricum nu tu trebuie sa te interesezi ce naiba?

| crina12 explică:

Profa mea de romana nu stie a zis sa ma interesez eu... ajutati-ma. funda:X

| Zbanghiu a răspuns:

Eu sunt din alt judet.intreaba-ti profa de romana ca trebuie sa stie...si chiar daca le-as sti nu stiu cum te cheama.pe net nu le gasesti...te asigur eu

| silviucristi a răspuns:

Nu se intraba asa ceva.