| edy2196 a întrebat:

Stie cineva unde pot sa vad rezultatele la olimpiada de Limba Romana, faza judeteana, jud. giurgiu 2011 online? dau funda:

Răspuns Câştigător
| Kesariona a răspuns:

Nu cred ca s`au afisat inca. Daca nu s`au afisat nici la locala...Ar trebui sa-ti spuna profesoara happy
Si eu am ajuns pe judeteana smug.Si eu astept :-s... Si felicitari!

1 răspuns:
| etudor a răspuns:

Daca intri pe mozila sau internet explorer, cauta siteul Olimpiada de limba romana 2011 in Giurgiu-STIRIGiurgiu Net, 20 februarie 2011
si vei gasibig grinaniel Bujorea de la scoala.nr.8, cls. a V-a,Ioana Neagu, cls a VI-a tot de la nr. 8, Aurora Georgescu cls. a VII-a de la scoala.nr. 7, Iulia Radu cls. a VIII-a de la scoala. nr.4 vor reprezenta judetul Giurgiu la faza nationala. Deasemeni vor reprezenta jud. si liceienii de.la liceu. TudorVianu si Colegiul Nat.Ion Maiorescu.ATAT am gasit la stirile de azi.O seara buna!(dna Nicolscu Elena)