| Alexe99 a întrebat:

Cine stie vreun Metin Privat? ca am cautat si nu prea am casit.

11 răspunsuri:
| Aishaa a răspuns:

Metin2 tim[in romana]
Empiremt2 [italiana, dar ft bun]
Metin2 factory
Metin2 gx
Metin2 speed

| Madaliinaaa a răspuns:

Da.Sunt super multe.Beta mt2, Speed mt2, God Revolution si altele in topul 100.

| LifeIsNotPerfect a răspuns:

Empiremetin2 si mai sunt cauta aici pe TPU la"gaseste intrebari sau raspunsuri:"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nustu nici unu crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrii metin2 privat siti arata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ex. mt. blaightnite

| AndreiBossul1998 a răspuns:

Normal ca nu gasesti ca e privat. Privat adica nu pot sa intre toti prostii ca tine. E un sistem inteligent de sortare pe care creierul tau nu l-ar putea intelege niciodata.

| TE0 a răspuns:

Ma scuzati eu stiu numai 1 metin grozav nerdmt2 dat cred ca se reseteaza sau repara ceva la el ca nu merge care stie ce are sa ma contacteze la id de mess kronical_exe sau sa-mi dati ceva metine super tari

| gamingtop a răspuns:

Pentru mai multe informatii : http://gamingtop100.net/metin2/