| ramborambo a întrebat:

Cineva care stie ce trebuie sa fac, unde trebuie sa ma duc, ce inalltime imi trebuie pentru Colegiul Militar Liceal,, Dimitrie Cantemir,, Breaza?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Toate intrebarile tale isi gasesc raspunsul pe siteul lor sau pe cel al M.Ap.N. Trebuie doar sa ai instalat Adobe Reader. Uite aici: http://www.cantemircml.ro/docs/ghid_candidat_2014.pdf
Daca nu intelegi ceva intreaba-ma.

| magnificul a răspuns:

Salut.Sunt in Franta.Nu mai stiu sigur.Dar normal la Comisariatul de Politie, sau la centrul de recutare pe judet