| ianaa a întrebat:

Trebuie sa am o inaltime anume pentru un liceu miltar? (Colegiul Militar Liceal "Dimitrie Cantemir" Breaza)

5 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Pentru intrarea la un liceu militar nu se iau in considerare inaltimea si greutatea.

| luisanamy a răspuns:

Nu se ia in considerare inaltimea, esti in crestere si de asta.

| LolaGirl a răspuns:

Nu cred.Trebuie sa iei probele cam asta e important.

| adriann31 a răspuns:

Sunt surprins ca mai sunt doritori pentru asa ceva. Daca esti invatata cu viata de la oras iti garantez ca nu-ti va fi deloc usor, in plus sunt reguli foarte stricte

| George189 a răspuns:

Nu exista barem de inaltime si greutate