| Sunshine123 a întrebat:

Cineva care studiază comunicare și relații publice?

2 răspunsuri:
| SetYourselfFree a răspuns:

Nu recomand facultatea asta, ies o duzină de șomeri de aici.E o facultate de umplutura, e pusa acolo pentru ca desi nu ofera nicio perspectiva de viitor, voi platiti taxe si astfel isi iau salariile profesorii universitari.genul de facultate unde te invata cum sa promovezi diferite firme.Fa o facultate serioasă, ai dreptul la o singură facultate in regim bugetat.Cauta o facultate care iti ofera nu doar o diplomă ci si un post care se cauta pe piata muncii si e bine plătit.

| Sunshine123 explică (pentru SetYourselfFree):

Nu ceream o parere despre facultate, ci voiam sa discut cu cineva care a facut-o sa vad daca ma poate ajuta cu ceva.