| Roman2391 a întrebat:

Clasa a11a da aceleasi simulari ca si a12a? adica cei de a11a nu avem toata materia terminata..cum putem da simulare de bac?

3 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Eu sunt în clasa a-XII-a, şi astăzi a venit la mine o amică, care e în clasa a-XI-a să mai lucrăm puţin la limba română. Mi-a spus că, pentru clasa a-XI-a nu e toată materia, ci doar "Povestea lui Harap Alb", "Moara cu noroc", "Luceafărul", "Ion" şi "Alexandru Lăpuşneanul".

Toate cele bune!

| andrei1237 a răspuns:

Dai simulare strict pe materia care ai facut-o pe semestrul I.

| ZambetDeGheata a răspuns:

Nu sunt aceleasi subiecte